Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

З наступного тижня розпочинаються кінопроби в ході підготовки до початку зйомок художнього фільму «Владика Андрей»

З наступного тижня розпочинаються кінопроби в ході підготовки до початку зйомок художнього фільму «Владика Андрей» — про це «Гал-info» повідомив режисер - постановник фільму Олесь Янчук. За його словами, зараз виробництво фільму знаходиться на підготовчому етапі, зокрема, уточнюються місця та інтер’єри для майбутніх зйомок; закінчуються  фотопроби акторів – кандидатів на ролі фільму.
Режисер стрічки підкреслив, що «Владика Андрей» — це історичний, складнопостановочний фільм.

Глядачі побачать Владику у різному віці: малим хлопчиком, молодим парубком, дорослим чоловіком та у період останніх років його життя. Хто саме виконуватиме головну роль, тобто роль Митрополита Андрея Шептицького, поки що невідомо, оскільки є кілька кандидатів, що мають пройти кінопроби. 
Що ж до фінансування фільму, то 80% коштів бере на себе держава; також продовжується співпраця зі Львівською ОДА, яка пообіцяла долучитися до фінансування цього проекту та пошуку спонсорів. Загальний бюджет фільму становить понад 10 млн грн.
Нагадаємо, що у вересні цього року у Львові розпочнуться зйомки нового фільму режисера Олеся Янчука «Владика Андрей».
Режисер стрічки, заслужений діяч мистецтв України Олесь Янчук, відомий львів’янам своїми попередніми фільмами: «Голод-33», «Атентат. Осіннє вбивство у Мюнхені», «Нескорений» та «Залізна сотня».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ