Слухай онлайн
Cуспільство

З початку року західний кордон України перетнули 3,6 мільйона осіб та 1,2 мільйона авто

З початку 2008 року на ділянці Західного регіонального управління державний кордон України перетнуло 3,6 мільйона осіб та 1,2 мільйона транспортних засобів. Кордон з Польщею перетнуло 722 тисячі осіб та 528 тисяч транспортних засобів. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За незаконний перетин кордону з початку року затримано 539 порушників законодавства з прикордонних питань, з них – незаконних мігрантів 424 особи. За цей період у підрозділах охорони кордону Західного регіонального управління вилучено 13 одиниць зброї, 81 штука боєприпасів, 269 таблеток психотропної дії. Конфісковано контрабандних товарів на суму понад 12,5 мільйона гривень.
У пунктах пропуску було вилучено понад 70 тонн м’ясопродуктів, які ввозилися в Україну з порушенням митних правил. Крім того, на ділянці регіонального управління вилучено понад 325 тисяч пачок цигарок, 132 транспортні засоби, 60 предметів антикваріату, 5 ікон, 4 тисячі доларів США та 31 тисячу євро.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ