Слухай онлайн
Політика

З приводу відведення чотирьох земельних ділянок облрада звернулася до Києва – Горинь

Керівництво Львівської обласної ради завернулося до Державного агентства із земельних ресурсів України, Верховної ради України з проханням пояснити процедуру затвердження відводу земельних ділянок, які увійшли до порядку денного наступної сесії. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив заступник голови Львівської облради Микола Горинь.
„Це цікаве питання, – каже Горинь. – Справа у тому, що ці питання були підготовлені на затвердження сесії Львівської облради минулого року, однак потім бути зняті”.
Однак, за словами Гориня, ці фірми затратили відповідні кошти, які були передбачені старою процедурою землевідведення. „Тому облрада звернулася до Державного агентства із земельних ресурсів України, Верховної ради України з проханням пояснити, як трактувати ці рішення, – каже Горинь. – Після отримання відповіді будуть прийняті відповідні рішення”.
Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник на засіданні президії запропонував депутатам розглянути й затвердити на наступній сесії проекти рішень про погодження землеустрою на відведення земель для ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз Україна", ТзОВ "Компанії "Західбудінвест", ТзОВ "Ламела" та ВАТ "Жидачівське заводоуправління цегельних заводів". Ці питання внесені у порядок денний наступної сесії ЛОР. На думку Сеника, згаданими підприємствами зібрано чимало документів, на що витрачено чимало коштів а також є вже попередні погодження місцевих рад.
Однак, з цього приводу існує також документ за підписом начальника юридичного відділу ЛОР Марії Станік, де сказано, що таке прохання голови ЛОР Мирослава Сеника суперечить чинному законодавству. „Львівська обласна рада не може ухвалити запропоновані рішення, оскільки порушить статтю 124 Земельного кодексу України в редакції від 28.12.07 p., на яку до того ж посилається у преамбулі рішень”, – йдеться у документі.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ