Слухай онлайн
Економіка

За 11 місяців 2006 року найбільший прибуток – 276 млн грн – отримали підприємства транспорту і зв’язку

Найбільшу суму прибуткового фінансового результату отримали підприємства транспорту і зв’язку – 276,0 млн грн. Про це “Гал-info” повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.
 Далі йдуть підприємства промисловості – 144,8 млн грн (у тому числі обробної промисловості – 114,6 млн грн, з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води - 37,2 млн грн), фінансової діяльності - 70,5 млн грн, операцій з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам - 57,1 млн грн, оптової та роздрібної торгівлі, торгівлі транспортнми засобами та їх ремонту - 54,4 млн грн, охорони здоров’я та соціальної допомоги - 48,1 млн грн, з надання колективних, громадських та особистих послуг – 34 млн грн.
Загалом фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування суб’єктів господарювання області (без малих, сільськогосподарських підприємств та установ, що утримуються за рахунок бюджету) протягом  січня-жовтня 2006 року становив 724,4 млн  грн прибутку, тоді  як минулого року цей показник становив – 835,7 млн грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...