Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

За 5-7 років усі українські футбольні клуби вищої ліги перейдуть на створення ВАТ

За 5-7 років усі українські футбольні клуби вищої ліги перейдуть на створення ВАТ — переконаний генеральний директор ФК „Карпати” Сергій Єфремов, про це він заявив сьогодні, 7 грудня, на прес-конференції.
„Це найкраща форма організації футбольних клубів, за якою, я переконаний, є велике майбутнє. Зокрема, нашими напрацюваннями в цьому плані дуже цікавиться донецький „Шахтар”, — наголосив Сергій Єфремов.
Що ж стосується створення ВАТ „Народна команда „Карпати”, то як наголосив Єфремов, він переконаний, що вже до літа 2007 року товариство буде створене. За словами гендиректора футбольного клубу, робота в цьому напрямку триває безперервно, а на наступну сесію Львівської міської ради, яка відбудеться 14 грудня, винесуть питання про виконання протокольних домовленостей ЛМР та керівництва футбольного клубу.
Як додав же голова постійної депутатської комісії молодіжної політики та спорту ЛМР Юрій Кардашевський, вже сам факт того, що міськрада дала вказівку визначити, що таке цілісний майновий комплекс „Україна”, свідчить про те, що робота в напрямку створення ВАТ „Народна команда „Карпати” йде достатньо серйозно.
Нагадаємо, 25% акцій ВАТ „Народна команда „Карпати” після створення акціонерного товариства, мають отримати вболівальники клубу, 25% — ФК „Карпати” і по 25% — ЛМР і ЛОР.
Об’єднання активів зацікавлених сторін, за оцінками експертів, дозволить створити підприємство із сукупною капіталізацією 120-140 млн грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ