За два дні Фестивалю пива Кубок Лева пивомани випили близько 60 000 літрів пива
Слухай онлайн
Cуспільство

За два дні Фестивалю пива «Кубок Лева» пивомани випили близько 60 000 літрів пива

17-18 червня 2006 року у Львові відбувся VIІI Фестиваль пива “Кубок Лева”, організатором якого була Львівська пивоварня, — про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Львівської пивоварні. Цьогорічний фестиваль запам’ятається новими пивними рекордами і зірковими гостями. Два дні шанувальників пива розважали популярні пивні бренди – “Львівське”, “Славутич”, “Арсенал”, “Туборг”, “Балтика” . Вперше у цьому році на фестивалі було присутнє датське пиво “Карлсберг”.

Для шанувальників бурштинового напою на фестивалі працювало три сцени з музикою, розвагами та конкурсами на будь-який смак від запрошених  улюблених пивних торгових марок. Перед глядачами виступили українські зірки «Піккардійська терція», Наталка Карпа, групи «Таліта Кум», «Мандри», «Юркеш», «Бумбокс», а також зірки “Євробачення” - балет “Життя”, виконавиця з Росії – Чичеріна та гурт із Білорусі “Леприконси”.  Продовж фестивалю відбулися запальні конкурси – фестиваль брейк-дансу, змагання з арм-реслігну, танцювальний марафон, карооке і звичайно пивний чемпіонат.
Окрім того, на VIІI Фестивалі пива “Кубок Лева” було встановлено 2 рекорди: рекорд на присідання з 30-літровою бочкою пива  становить 160 разів; переможець — 28 річний Ігор Романів, який отримав 100 л бурштинового напою; другий рекорд по швидкості пиття гальби пива становить 2.28 секунди; переможцем став 24 річний Андрій Кухтин, який отимав 50 л. пива.
Загалом за два дні фестивалю пивомани випили  близько 60 000 літрів пива, що є рекордним за всі роки фестивалю.
“Львівська пивоварня” — найстаріша пивоварня в Україні й одна з найдавніших у Європі, відрізняється традиційними рецептами, за якими варять “Львівське” пиво. За підсумками 2005 року ТМ “Львівське” належить 5% загальноукраїнського ринку пива, 23% ринку Західної України та 48 % ринку Львівської області. Стратегічним інвестором ВАТ „Львівська пивоварня” є Baltic Beverages Holding (BBH), який в пропорції 50х50% належить компаніям Scottish & Newcаstle та Carlsberg Breweries.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...