Слухай онлайн
Кримінал

За фальсифікацію 26 «земельних» рішень посадовцям сільської ради призначено умовні покарання

Прокуратурою Львівської області готується касаційна скарга про скасування судових рішень стосовно голови та секретаря однієї із сільських рад Жовківського району, звинувачених у вчиненні службових злочинів. Повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, що в ході розслідування прокуратурою області здобуто достатньо доказів вини вказаних посадовців у фальсифікації рішень сесій про безоплатну передачу 26 земельних ділянок загальною площею понад 3 га, вартість яких становить понад 1,2 мільйона гривень.

Відтак на підставі таких рішень окремим громадянам оформлено та видано державні акти на земельні ділянки, які належать громаді села.
Законодавець за такі злочини передбачив покарання у виді позбавлення волі стром від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади строком до 3 років та з конфіскацією майна.

Водночас, судами першої та апеляційної інстанції за вчинення особливо тяжких злочинів, вказаних службових осіб засуджено на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком до 3 років, без конфіскації майна та звільнено від відбування основного покарання.

З огляду на викладене, прокуратурою Львівської області вказані судові рішення оскаржуватимуться до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Як стало відомо Гал-інфо, йдеться про Рачківську сільську раду. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ