За результатами роботи податкової міліції від початку року порушено майже 50 кримінальних справ
Слухай онлайн
Економіка

За результатами роботи податкової міліції від початку року порушено майже 50 кримінальних справ

Від початку року податкова міліція викрила 60 злочинів у сфері оподаткування. З них 15 - за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, 13 – у сфері незаконного обігу підакцизних товарів, 6 - за фактами невиплати заробітної плати та 26 - за іншими статтями Кримінального кодексу. Усього порушено 47 кримінальних справ. Попереджено 35 фактів незаконного заявлення на відшкодування податку на додану вартість на суму 5 млн 300,5 тис. грн.
Один з основних напрямків роботи – боротьба з відмиванням «брудних» грошей. За 5 місяців виявлено 28 фірм з ознаками "фіктивності" та 4 конвертаційні центри.
Зокрема, нещодавно прокуратура м. Львова за матеріалами міських податкових міліціонерів порушила  кримінальну  справу  проти   службових  осіб  ПП  "Г"  за  ознаками  злочину, передбаченого ч.2 ст. 205 Кримінального кодексу - здійснення фіктивного підприємництва. Податкові   міліціонери   знешкодили   "конвертаційний"   центр,   який   діяв   з   2004  року, і охоплював понад 20 фірм. Здійснення безтоварних фінансово-господарських операцій за дорученням фірм-«метеликів» дозволила мінімізувати доходи підприємств, що користувалися послугами "конвертаторів", та заподіяла шкоди державі в особливо великих розмірах.  Злочинне угрупування, яке діяло на міжрегіональному рівні, брало винагороду, що становила 8-10% від конвертованої суми. Вилучені під час обшуку докази  свідчать, що діяльність махінаторів була поставлена на промислових конвеєр. Зупинили його міські податкові міліціонери, які наклали арешт на видаткову  частину   5   банківських  рахунків,   що   використовувалися   "конвертаторами". Орієнтовна сума заблокованих коштів сягає 400 тис. грн. Повідомив сьогодні, 19 червня, під час прес-конференції  начальник Львівського відділу податкової міліції УПМ ДПА у Львівській області Євген Приндак.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...