Слухай онлайн
Політика

За Василя Куйбіду як кандидата на посаду міського голови готові проголосувати 28,6% виборців, за Андрія Садового – 26,6%

Якщо вибори міського голови Львова відбувалися б завтра, то перемогу на них здобув би Василь Куйбіда. Принаймні такий результат  показало соціологічне дослідження, проведене центром „Соцінформ”. Втім, за даними соцопитування, різниця між рейтингами Василя Куйбіди та Андрія Садового перебуває в межах статистичної похибки та становить 2%. За Василя Куйбіду готові проголосувати 28,6%, а за Андрія Садового 26,6% виборців. Третє місце з величезним відривом від лідерів посідає Петро Писарчук, в якого 5,88%. Четвертий за соцопитуваннями Олекси Гудима, а п’ятий - Богдан Федоришин, які мають по 4,5% та 4,25% відповідно.
 На сьогодні ще не визначилися, за кого голосуватимуть на виборах міського голови Львова, 14,75%. Як зазначив 15 лютого Олексій Антипович, на сьогодні вже фактично очевидно, що основна боротьба за крісло міського голови Львова відбуватиметься між Василем Куйбідою та Андрієм Садовим і втрутитися в цю боротьбу не зможе ніхто. Прогнозувати, хто з них переможе, дуже важко, адже обоє мають практично одинаковий електорат. Крім цього, відхід від боротьби за крісло міського голови Тараса Стецьківа, Олександра Сендеги та Любомира Буняка незначно, але все ж змінить рейтинги всіх інших кандидатів.
 Антирейтинг ж кандидатів на посаду міського голови, за якого, як засвідчило соцопитування, в жодному разі не проголосували б, очолює Любомир Буняк – 57,54%. На другому місці в антирейтингу, хоча й з дуже великим відривом від лідера посідає Василь Куйбіда, за якого ніколи б не проголосували 5,6% респондентів, а третє – Петро Писарчук, за якого не проголосували б 5,15%. Найкращий баланс довіри та недовіри серед лідерів перегонів на міського голову Львова має Андрій Садовий – плюс 34%, в той час, як Василь Куйбіда має баланс довіри-недовіри плюс 26,88% у решти кандидатів баланс довіри-недовіри є від’ємним.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ