Слухай онлайн
Політика

Захарченко поінформував нардепів про хід розслідування резонансних злочинів

Міністр внутрішніх справ зустрівся з кількома представниками опозиційних фракцій Верховної Ради. У роботі зустрічі взяли участь представники керівництва Головного слідчого управління та Департаменту Державтоінспекції МВС. Про це повідомило УЗГ МВС України.

На зустрічі мова йшла про необхідність напрацювання порядку застосування положень Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань», про хід досудового розслідування за фактами побиття Тетяни Чорновол та нардепа Андрія Іллєнка, а також про інциденти, пов’язані з учасниками так званого «автомайдану».

За словами Віталія Захарченка, Міністерство внутрішніх справ України готове застосувати цей закон у межах своїх повноважень. Проте потрібно напрацювати механізм його застосування в рамках чинного законодавства. Представники МВС готові взяти участь у діяльності робочої групи, члени якої напрацьовуватимуть цей механізм.

Міністр внутрішніх справ поінформував народних депутатів України про розслідування факту побиття Тетяни Чорновол. Наразі триває активний пошук останнього підозрюваного, який, можливо, був безпосереднім учасником вчинення кримінального правопорушення. Міліція вже виконала всі слідчі дії, здійснення яких було можливе без участі Тетяни Чорновол. Залишилася лише та частина процесуальних дій, проведення яких потребує особистої участі потерпілої.

"МВС зацікавлене в тому, щоб об’єктивно розібратися у цій справі та з’ясувати роль кожного з підозрюваних, а також мотиви скоєння цього злочину", – наголосив Віталій Захарченко.

Глава МВС зазначив, що в рамках розслідування факту побиття народного депутата Іллєнка міліція вживає заходів щодо вилучення та вивчення записів з більш ніж десятка камер спостереження, розташованих за маршрутом руху та безпосередньо на місці побиття нардепа і його адвоката.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ