Слухай онлайн
Політика

Захист: З матеріалів Тимошенко зникли документи

Захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко заявляє, що під час досудового слідства у справі щодо діяльності ЄЕСУ з матеріалів справи зникли документи, які підтверджують її невинуватість. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко у Харкові, повідомляє прес-служба БЮТ.

"Ми уже майже звикаємо, коли з матеріалів справи зникають документи, що виправдовують Юлію Тимошенко", - сказав він.

"У нас уже така ситуація була, коли під час розгляду справи у Шевченківському районному суді раптом із матеріалів справи зникло рішення Верховного суду від 11 листопада 2005 року, згідно з яким Верховний суд визнав законним закриття кримінальної справи проти Юлії Тимошенко та інших за відсутності складу злочину", - сказав Власенко.

Захисник також звернув увагу на той факт, що матеріали, які зараз надаються Юлії Тимошенко для ознайомлення, не оформлені належним чином.

"Матеріали справи, які вони надають на ознайомлення, прошиті, але не скріплені печаткою. Тобто завтра вони їх "перешиють", вставлять інші аркуші. Все це абсолютно чітко вкладається в ту канву, яку встановив Янукович на "виконання" резолюції ПАРЄ", - не виключив він.

Власенко також припустив, що суд по справі ЄЕСУ відбудеться у Харкові.

"Сьогодні в чергове приходили слідчі, які сказали, що в них є вказівка швидко закінчити ознайомлення з матеріалами справи для того, щоб передати цю справу на розгляд одного із судів у Харкові", - сказав Власенко.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ