Засідання експертної групи зі створення парламентської коаліції може бути перенесене
Слухай онлайн
Політика

Засідання експертної групи зі створення парламентської коаліції може бути перенесене

Сьогоднішнє засідання експертної групи зі створення парламентської коаліції може бути перенесене з 15.00, оскільки робочі групи не підготували тексту угоди. Про це сьогодні під час брифінгу зазначив перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк. «Наша Україна” або вступила в нову політичну гру, або хоче нав’язати свої правила. Тоді як їхній потяг вже пішов», — передає слова Мартинюка „Оглядач”.
Перший віце-спікер впевнений, що сьогодні «Наша Україна» не зможе створити коаліцію з Партією регіонів на двох, оскільки переговорний процес ведеться між чотирма політичними силами. Він також висловив упевненість, що ПР не дозволить собі виключити з коаліції комуністів, оскільки без КПУ ПР потрапляє у політичну залежність від «Нашої України».
Натомість Роман Зварич вважає, що сьогодні, 11 вересня, блок „Наша Україна”, Партія регіонів, Комуністична партія і Соціалістична партія можуть таки підписати текст коаліційної угоди. Саме сьогодні, 11 вересня, наголосив міністр юстиції Роман Зварич
За словами ж Романа Безсмертного, текст коаліційної угоди ще не готовий для підписання. „На даний момент переговори тривають, тому мені важко говорити про щось конкретне”, - наголосив Безсмертний. Інший „нашоукраїнець” Анатолій Кінах зауважив, що початок переговорного процесу, ще не означає підписання коаліційної угоди. 
    
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...