ЗАТ Львівський автомобільний завод оштрафують на 9425 тис грн
Слухай онлайн
Економіка

ЗАТ «Львівський автомобільний завод» оштрафують на 942,5 тис. грн

ЗАТ «Львівський автомобільний завод» оштрафують на суму 942,5 тис. грн. Про це „Гал-іnfо” повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ДПА у Львівській області.
Як йдеться у повідомленні, Державна податкова інспекція у місті Львові провела виїзну позапланову перевірку ЗАТ «Львівський автомобільний завод» з метою перевірити достовірність нарахування бюджетного відшкодування ПДВ за серпень 2005 року.
Хоч підприємство і заявило суму до відшкодування у розмірі 2 444,7 тис. грн, але йому відшкодують лише 1 885,1 тис. грн, більше того, підприємство оштрафують на 942,5 тис. грн.
Для перевірки за серпень 2005 року ЗАТ “ЛАЗ” надав договір про поставку товару, укладений з ДАХК ”Чорноморський суднобудівний завод”. Ціна товару, що поставив ДАХК ”Чорноморський суднобудівний завод”, становить 49 941 тис. грн з ПДВ. Оплата за даний товар була здійснена у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів ЗАТ “ЛАЗ” на р/р ДАХК “Чорноморський суднобудівний завод”. Враховуючи факти, наведені у довідці, надісланої ДПІ у м. Миколаєві, сума зобов’язань по ПДВ у податковому періоді по операціях з даним платником фактично становить більше 30% від загальної суми податкових зобов’язань ДАХК ЧСЗ.
За результатами аналізу обсягів поставки товарів, відображених у деклараціях з ПДВ, та урахуванням проведених коригувань у кожному податковому періоді, бкло встановлено, що загальний обсяг поставки  за період січень-липень 2005-го (16 908,4 тис. грн) менший, ніж обсяг проведеного коригування податкових зобов’язань, який становить 43 498,4 тис. грн.
За період з січня по липень 2005 ДАХК “ЧСЗ” в податкових деклараціях з ПДВ відобразило загальну суму ПДВ до сплати – 9,02 тис. грн. За декларацією за серпень 2005 різниця між сумою податкових зобов’язань та сумою податкового кредиту має від’ємне значення (-94,9 тис. грн.). У вересні різниця між сумою податкових зобов’язань та сумою податкового кредиту також мала від’ємне значення ( -87,6 тис. грн.), так само як і в жовтні ( -95,03 тис. грн.).
За декларацією за жовтень 2005 ДАХК “ЧСЗ” відображено суму, що підлягає бюджетному відшкодуванню ПДВ в розмірі 81,8 тис грн. Враховуючи вищенаведене, ДАХК “ЧСЗ” не сплатив до бюджету ПДВ з операції продажу траулера №619.
В серпні ЗАТ ”Львівський автомобільний завод“ включив до складу податкового кредиту ПДВ на суму 8323,5 тис.грн., що спричинило завищення від’ємного значення різниці між сумою податкових зобов’язань та сумою податкового кредиту  в розмірі 6085,6 тис. грн. та заниження зобов’язань по податку на додану вартість на суму 1885,1 тис.грн. Перевіривши цю акцію, ДПІ виявила що ЗАТ “Львівський автомобільний завод” у вересні 2005 року завищив суму відшкодування ПДВ 2444,7 тис.грн. ЗАТ “ЛАЗ” не надав підтверджуючих документів на оплату за придбаний траулер №619. ДПІ у м. Миколаєві, надавши лише  інформаційну довідку про те що проти постачальника ДАХК “Чорноморський суднобудівний завод” порушено справу про банкрутство. 
Враховуючи порушення, які відображені в акті перевірки з питань достовірності від’ємного значення різниці між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту за серпень 2005, ЗАТ “Львівський автомобільний завод” у вересні 2005 року завищив суму ПДВ до відшкодуванню на 2444,7 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...