Слухай онлайн
Cуспільство

Завідувач ДНЗ №42 звинувачує представників львівської освіти у сприянні рейдерству

Завідувач ДНЗ №42 Наталія Заранська звинувачує представників львівської освіти у сприянні рейдерству. На прес-конференції, яка відбулась сьогодні в прес-центрі Гал-інфо, вона виклала громадськості та журналістам свою версію подій довкола ситуації з садочком на вул. Сміливих, 26.

Фото Гал-інфо

За словами пані Наталі, ні працівників, ні батьків, діти котрих відвідують дошкільний заклад, не хочуть слухати та не зважають на їх думку. Вже два роки цей заклад намагається відкрити чотири групи та збільшити їх число до дев'яти, однак дозволу на це не місцева влада не дає. Водночас, вже двічі були спроби передати територію, площею 0,69 га, спочатку ДНЗ №21, а тепер ДНЗ №188.

Дії осіб, які керують освітою у Львові, а саме відкриття ДНЗ №188 за адресою вул. Сміливих, 26, колектив ДНЗ №42 вважає перевищенням службових повноважень та корупційними діяннями.

Львівська міська рада та "Дивосвіт": кому дістануться приміщення? 

За словами завідувача ДНЗ №42, дошкільний заклад №188 хочуть відкрити, аби забезпечити потребу в садках серед пільгових категорій. На її думку, це порушення чинних правил ЛМР, які передбачають 20% місць таким дітям. Також завідувач нарікає на те, що абсолютно ніхто з колективу ДНЗ №42 наразі не має доступу до усього майна. Воно перебуває у заблокованих приміщеннях.

Фото Гал-інфо

Відштовхуючись від рішення суду, який постановив скасувати ухвалу ЛМР до вирішення питання по суті, керівництво ДНЗ неодноразово наголошувало на праві володінні майном та земельною ділянкою. Також завідувач наголошувала, що гроші, котрі впродовж останніх років виділялись на їхній садок, йшли на ремонт приміщень, до яких діти досі не мають доступу. Ремонт ж у групах та покращення матеріально-технічної бази відбувалося в основному за кошт ФОП Савка М.М.

Фото Гал-інфо

Окремою темою стали додаткові послуги, котрі в ДНЗ №42 надає ФОП Савка М.М. «Ми самі обираємо, за що будемо платити, а за що – ні», - висловила думку пані Ольга, чия дитина відвідує дитячий садок №42. Співпрацю з підприємцем на сьогодні завідувач вважає паралізованою через те, що відбувається лобіювання інших великих підприємців, які надають схожі послуги в інших закладах, фактично утворивши монополію.

Підсумовуючи сказане, завідувач сказала, що вважає ухвалу ЛМР «Про створення закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №188» необґрунтованою, здійсненою всупереч чинному законодавству та з порушенням принципу рівності перед законом.

Фото Гал-інфо

"Чиновники від освіти Слічна Г., Довганик З. грубо порушуючи чинне законодавство другий рік  знущаються над дітьми, батьками, працівниками  та керівником закладу, забираючи відремонтовані на мільйони приміщення та територію закладу для іншого садка, залишаючи дітей ДНЗ №42 у невідремонтованих приміщеннях, а дітей, які стоять у електронній реєстрації  (410  дітей) викидають на вулицю", - зазначила  Наталія Заранська .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");