Слухай онлайн
Економіка

Завтра архітектурно-містобудівна рада знову розглядатиме проект готелю на розі Вірменська-Краківська у Львові

Завтра відбудеться спільне засідання архітектурно-містобудівної ради департаменту містобудування та консультативної ради при управлінні історичного середовища. На засіданні ради розглядатимуть ескізний проект На засіданні ради розглядатимуть ескізний проект готельного комплексу в умовах регенерації історичного кварталу на розі вулиць Краківської та Вірменської. Доповідатиме представник фірми «Архітектонік» А. Коць та локальний адаптатор проекту Є. Воронич.
Рецензенти проекту: декан, завідувач кафедри архітектурного проектування інституту архітектури НУ «Львівська політехніка» І. Гнесь; декан, завідувач кафедри архітектурного проектування інституту архітектури НУ «Львівська політехніка» В. Проскуряков; заступник голови Львівської обласної організації Спілки архітекторів України М. Ягольник; доктор наук, «Укрконсалгруп» М. Федик.
Також на засіданні розглядатимуть питання про розміщення багатоквартирного житлового будинку з автостоянками в рівні підвального поверху на вул. І. Рудницького,11-Б. Доповідатимуть представник ЛКП «Архбуднагляд» І. Куляса та районний архітектор Франківського району П. Пелікан. Рецензент проекту В. Дубина ДІ «Містопроект».
Про формування громадського підцентру на пр. Чорновола та питання перенесення міні-ринку ТзОВ «Старий лицар» на пр. Чорновола, 67-69 у житловий квартал «Рясне-2» на вул. Т. Шевченка доповідатиме районний архітектор Шевченківського району М. Вуйцик та Ю. Столяров ДІ «Містопроект».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ