Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Завтра, можливо, матимемо нового прем’єр-міністра України - Ганна Стець-Герман

Прем’єр-міністра України буде обрано завтра. І завтра вранці буде розглянуто кандидатуру Віктора Януковича на посаду прем'єра. Про це «Гал-info» повідомила народний депутат України, член фракції Партії регіонів Ганна Стець-Герман.
 «Швидше за все, завтра вранці Янукович стане прем’єром. Сьогодні депутатам не вдалося розглянути його кандидатуру через те, що ще не завершено декілька процедур щодо створення коаліції, яка і обере Януковича прем’єр-міністром України», - розповідає Ганна Стець-Герман.
 Ганна Стець-Герман зазначає, що представники Партії регіонів налаштовані на конструктивну роботу з усіма, хто хоче добра Україні. Безпосередньо вона готова активно працювати з депутатами, котрі представляють Львівщину для покращення добробуту жителів регіону. «Так, звичайно, я налаштована активно працювати з депутатом Володимиром В’язівським, Олексієм Радзієвським, Петром Писарчуком та депутатами від БЮТу для того, аби лобіювати інтереси Львівського регіону. Єдине, що би я порадила представникам БЮТу – Шкілю, Курпілю та іншим, - це почати ходити на сесійні засідання та працювати, як усі депутати Верховної Ради», - додає Ганна Стець-Герман.      
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ