Слухай онлайн
Cуспільство

Завтра на проспекті Свободи у городян знову питатимуть, що вони думають про корупцію

Завтра, 31 січня, о 14.00 у місті Львові на проспекті Свободи (біля СШ № 62) відбудеться акція „Привітай корупціонера”. Як повідомив „Гал-info” організатор акції, керівник Центру громадської адвокатури Леонід Тарасенко, під час акції громадян опитають, які органи влади вони вважають найбільш корумпованими, що думають про корупцію. Передбачається, що протягом дня опитають 100-200 осіб, а загалом на цю тему буде опитано 1000 львів’ян. Результати опитування будуть оприлюднені в ЗМІ та доведені до відома найбільш корумпованих чиновників.
В рамках акції відбуватиметься опитування громадян щодо найбільш корумпованих органів влади, а також розповсюдження інформаційних матеріалів (плакатів, наліпок, буклетів тощо).
Такий захід відбувається в рамках проекту „Антикорупційна приймальня Центру громадської адвокатури” що реалізується Центром громадської адвокатури за підтримки проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна", який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації "Виклики тисячоліття" (МСС).
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ