Слухай онлайн
Політика

Завтра на виконкомі поговорять про хід виконання Програми ремонту покрівель житлових будинків, що є у власності територіальної громади м.Львова, на період 2005 – 2009 років

7 липня 2006 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, — повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Перше питання, яке розглянуть члени виконкому — “Про хід виконання Програми ремонту покрівель житлових будинків, що є у власності територіальної громади м.Львова, на період 2005 – 2009 років”.
Начальник управління транспорту і зв’язку Микола Шкурган доповідатиме про систематизацію транспортних потоків у м.Львові, а начальник управління охорони історичного середовища Андрій Левик — про затвердження проекту регенерації кварталів середмістя.
Про наслідки комплексної ревізії виконання бюджету Личаківського району доповість начальник відділу аудиту бюджетних програм КРУ у Львівській області Т.Фік.
Члени виконкому розглянуть низку питань про зарахування громадян на квартирний облік та інші.
На засіданні виконкому також заплановано заслухати звіти про виконання протокольних доручень. Серед них — звіт про виконання протокольного доручення про розірвання угоди з рекламодавцем та демонтування рекламного щита на підпірній стінці на вулиці Сахарова.
Начальник управління праці Ганна Ямброс поінформує членів виконкому про доопрацювання проекту рішення “Про хід виконання Програми створення у м.Львові універсально доступного середовища для людей з особливими потребами, провівши реальний аналіз Програми».
Виконуючий обов’язки заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою Андрій Павлів звітуватиме про створення робочої групи та доопрацювання проекту рішення “Про оздоблення фасадів будинків, у яких проводиться реконструкції нежитлових приміщень”, а також про проведення службового розслідування щодо посадових осіб, які надавали дозволи на пробивання отворів для дверей і вікон, погоджували проект, підписували акт державної приймалної комісії для прийняття в екплуатацію приміщення курсів підготовки водіїв на вул. Київській, 25.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...