Завтра під час виконкому ЛМР розглянуть питання підготовки до опалювального сезону житлових будинків ВАТ “Львівський молочний завод та обєктів освіти
Слухай онлайн
Політика

Завтра під час виконкому ЛМР розглянуть питання підготовки до опалювального сезону житлових будинків ВАТ “Львівський молочний завод” та об’єктів освіти

3 листопада 2006 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Львівської мііської ради — про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
На початку засідання йтиметься про виконання протокольних доручень, зокрема, про підготовку до опалювального сезону житлових будинків ВАТ “Львівський молочний завод” та об’єктів освіти, серед яких -  дитячого садка ВАТ “Сільмаш”.
Начальник управління праці та соціального захисту Львівської міської ради Наталія Федорович поінформує про проведення громадських слухань з залученням громадськості, неурядових організацій щодо ходу виконання “Програми створення у м. Львові універсально доступного середовища для людей з особливими потребами“.
Заступник міського голови Андрій Павлів та начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич повинні подати на розгляд виконавчого комітету проект Положення про порядок врегулювання питань самочинного будівництва у м. Львові, а голови районних адміністрацій прозвітують про виявлені факти самочинного будівництва у районах.
Андрій Павлів і начальник управління економіки повинні подати на розгляд виконавчого комітету новий проект рішення „Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфрастуктури м. Львова”.
Начальник управління транспорту і зв’язку Микола Шкурган разом з юристами доповідатимуть з питання встановлення  базових станцій стільникового зв’язку. Начальник управління фінансів Любов Максимович та начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Федорович повинні розрахувати суму субвенції з державного бюджету, необхідну для надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Серед планових питань – про виконання бюджету м. Львова за 9 місяців цього року, а також про організацію стоянки автомобільного транспорту на вул. Скорини у м. Львові та низку інших запитань.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...