Завтра працівникам ЗАТ ЛАЗ перерахують зарплату за листопад
Слухай онлайн
Економіка

Завтра працівникам ЗАТ «ЛАЗ» перерахують зарплату за листопад

35 відсотків коштів вже перераховано на зарплатні рахунки працівників ЗАТ “ЛАЗ”. Про це «Гал-info» повідомив начальник головного Управління промисловості області Ростислав Сорока.
«За інформацією з Києва, 35% коштів вже надійшло на рахунки, решта має поступити завтра. Ці кошти – зарплата, яку заборгувало ЗАТ «ЛАЗ» перед своїми працівниками за вересень», – сказав Ростислав Сорока.
З його слів, проблема виникла з того, що правління підприємства прийняло рішення про виплату зарплати в п‘ятницю, і гроші повинні були бути перераховані на зарплатні карточки працівників сьогодні, проте „Укрексімбанк” притримав платіж, і керівництво ЛАЗу про це не знало.
«О 10 ранку почався мітинг працівників підприємства, пізніше ми зустрілися з представниками профспілки і вони оприлюднили свою вимогу щодо термінів виплат зарплати. Згідно з їхніми вимогами, до завтра має бути виплачена зарплата за вересень, до 10 грудня має бути виплачена зарплата за жовтень, і до 15 грудня – зарплата за листопад. У протилежному випадку профспілка та керівники цехів пообіцяли звернутися до ФДМУ з тим, щоб переглянути процедуру приватизації підприємства», – каже Сорока. З його слів, була розмова з керівництвом і воно пообіцяло, що всі проблеми із затримкою зарплат буде вирішено.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...