Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Завтра у Львові відбудеться семінар «Автономізація постачальника медичних послуг при запровадженні контрактних відносин у сфері охорони здоров'я: практичний досвід України»

В рамках проекту Європейського Союзу «Фінансування та управління в сфері охорони здоров'я в Україні» 6 липня 2006 року проводить у Львові семінар «Автономізація постачальника медичних послуг при запровадженні контрактних відносин у сфері охорони здоров'я: практичний досвід України», — про це повідомили у прес-службі ГУОЗ ЛОДА.
Під час семінару будуть розглядатися такі питання як законодавчі та адміністративні аспекти автономізації постачальників медичних послуг; роль районного відділу охорони здоров'я: розподіл між постачальником і замовником медичних послуг  та розподіл між первинною і вторинною медичною допомогою; нові функції головного лікаря автономного медичного закладу; роль відділу  первинної медичної допомоги; нормативна правова база  для запровадження договірних відносин в секторі охорони здоров'я в Україні.
В роботі семінару візьмуть участь начальник Головного управління охорони здоров'я Львівської ОДА Ігор Герич, експерти проекту «Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я в Україні» В. Рудий,  А.Малагардіс,   В. Костюк та інші.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ