Слухай онлайн
Політика

Завтра відбудеться чергове пленарне засідання сесії Львівської міської ради

Завтра відбудеться чергове пленарне засідання сесії Львівської міської ради. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ЛМР.
Під час засідання заступник міського голови з фінансових питань Любов Максимович поінформує про виконання бюджету м.Львова за перше півріччя 2006 року. Начальник управління економіки Ігор Цвілинюк доповість про затвердження плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього середовища у 2006 році.
Депутати заслухають інформацію УМВСУ у Львівській області по виконанню ухвали міської ради від 22.06.2006 р. № 31 „Про затвердження порядку розміщення закладів грального бізнесу у м.Львові”, а також про впорядкування розміщення зовнішньої реклами алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території м.Львова.
Начальник управління інженерного господарства Іван Онисковець розповість про утворення спостережної ради за виконання проекту „Водопостачання та каналізації м.Львова” із залученням позик МБРР і гранту Уряду Швеції.
Додатково буде розглянуто низку земельних питань, серед яких про впорядкування розміщення малих архітектурних форм у Львові
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...