Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Завтра відбудеться чергове пленарне засідання сесії Львівської міської ради

Завтра відбудеться чергове пленарне засідання сесії Львівської міської ради. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ЛМР.
Під час засідання заступник міського голови з фінансових питань Любов Максимович поінформує про виконання бюджету м.Львова за перше півріччя 2006 року. Начальник управління економіки Ігор Цвілинюк доповість про затвердження плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього середовища у 2006 році.
Депутати заслухають інформацію УМВСУ у Львівській області по виконанню ухвали міської ради від 22.06.2006 р. № 31 „Про затвердження порядку розміщення закладів грального бізнесу у м.Львові”, а також про впорядкування розміщення зовнішньої реклами алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території м.Львова.
Начальник управління інженерного господарства Іван Онисковець розповість про утворення спостережної ради за виконання проекту „Водопостачання та каналізації м.Львова” із залученням позик МБРР і гранту Уряду Швеції.
Додатково буде розглянуто низку земельних питань, серед яких про впорядкування розміщення малих архітектурних форм у Львові
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...