Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Заява про відставку уряду - це виклик – Олексій Радзієвський

Заява про вимогу відставки уряду на чолі із Віктором Януковичем – це виклик совісті і сумління активістів „Нашої України”. Так вважає народний депутат України Олексій Радзієвський.

„Перших 100 днів роботи уряду забезпечили вирішення питань по стабілізації економічної ситуації у державі. Сьогодні немає жодних підстав вважати, що уряд не справляється з обов’язками – він працездатний і вольовий. Він довів, що здатний реалізовувати програму. Бюджет, запропонований Кабінетом Міністрів, є збалансованим і соціально направленим. Це фінансова конституція, яка забезпечить фінансовий розвиток України”, – сказав Радзієвський.
Народний депутат відзначив, що Партія регіонів високо оцінює роботу уряду на чолі із їхнім лідером.
Нагадаємо, сьогодні „Народний Союз Наша Україна” розповсюдив заяву, у якій закликає членів уряду Віктора Януковича за результатами їхньої 100-денної діяльності піти у відставку. "Зважаючи на згубність для держави та людей економічної політики нинішнього Кабінету Міністрів вже після 100 днів діяльності, „Народний Союз Наша Україна” закликає членів економічно непрофесійного та непослідовного уряду Віктора Януковича подати у відставку. Досить погіршувати добробут людей!" – сказано у ній.
„Народний Союз Наша Україна” називає 100 днів роботи уряду Януковича 100 днями політики "економічного абсурду" та зради національних інтересів. На думку "нашоукраїнців", "невмотивованими та згубними для економіки держави кроками уряд "відзначився" практично в усіх галузях". Зокрема, вони наголошують на зростанні цін та рівні інфляції, відновленні згідно з проектом Держбюджету у 2007 році податкових пільг для вільних економічних зон, що, на їхню думку, призведе до недонадходження до Державного бюджету близько 20 мільярдів гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...