Збірна України п’ята у загальнокомандному заліку Х зимових Паралімпійських ігор у Ванкувері

Збірна України посіла п'яте місце у загальнокомандному заліку Х зимових Паралімпійських ігор у Ванкувері, завоювавши 19 медалей - 5 золотих, 8 срібних і 6 бронзових.

21 березня завершилися всі змагання. Всього було розіграно 64 комплекти нагород у п'яти видах спорту - гірськолижному спорті, біатлоні, лижних гонках, хокеї і керлінгу.

Перемогла команда Німеччини за рахунок більшої кількості золотих нагород (13-5-6). Збірна Росії стала другою в загальнокомандному заліку, завоювавши 38 медалей - 12 золотих, 16 срібних і 10 бронзових.

Третє місце посіла збірна Канади (10-5-4), четверте - Словаччини (6-2-3), п'яте - України (5-8-6), шосте - США (4-5-4).

За загальним числом нагород першими стали росіяни, відновивши національний рекорд на Паралімпіаді (38). Другими в загальномедальному рейтингу стали німці (24), третіми - українці та канадці (по 19), передає Чемпіон.