Cуспільство

Збірна України з футзалу не зуміла пробитися в півфінал чемпіонату Європи: програли Азербайджану

Збірна України з футзалу не зуміла пробитися в півфінал чемпіонату Європи. Підопічні Геннадія Лисенчука грали в 1/4 фіналу проти збірної Азербайджану і програли по пенальті.

Вже на 8-ій секунді матчу українці вийшли вперед завдяки голу Михайла Романова. Не пройшло і хвилини, як суперники мали гарний шанс для того, щоб відігратися, проте удар Феліпе відбила штанга. А ще через хвилину Фарзалієв зрівняв рахунок, переправивши м'яч у ворота після пасу Сержао. Через десять хвилин Сергій Чепорнюк знову вивів збірну України вперед, проте ще до перерви азербайджанці зуміли вдруге відігратися - точним ударом відзначився Т"яго. У дебюті другої половини матчу Біро Жаде вивів вперед Азербайджан, проте через десять хвилин Олександр Кондратюк зрівняв рахунок. Доля поєдинку вирішувалася в серії післяматчевих пенальті і тут більш фартовими були суперники наших хлопців.

У результаті - перемогу і путівку в півфінал завоювала збірна Азербайджану.

В іншому матчі 1/4 фіналу збірна Чехії також по пенальті обіграла Італію (основний час матчу завершився внічию 3:3).

Ще два поєдинки відбудуться сьогодні. Збірна Росії зіграє проти Іспанії, а серби будуть грати з португальцями.