Посольство України в Німеччині спростувало інформацію німецького видання "Spiegel" про нібито скасування візиту Президента України Володимира Зеленського до Німеччини через загострення ситуації на Сумщині, назвавши її неправдивою.
Як повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, німецьке видання Spiegel поширило неправдиву інформацію про нібито скасування візиту Президента України Володимира Зеленського до Німеччини. За твердженням видання, причиною скасування стало загострення ситуації на Сумщині.
Однак у Посольстві України в Німеччині офіційно заявили, що поширена в медіа інформація є неправдивою. У повідомленні посольства йдеться: "Повідомлення про те, що президент України Володимир Зеленський нібито був змушений скасувати свою участь у церемонії вручення премії Карла Великого в Аахені через загрозу російського наступу, не відповідають дійсності."
Нагадаємо, 28 травня президент Володимир Зеленський здійснив візит до Берліна, де провів переговори з канцлером Фрідріхом Мерцем. Під час зустрічі сторони досягли нових домовленостей щодо військової підтримки України, зокрема посилення протиповітряної оборони.
