Слухай онлайн
Політика

Жириновський: у нас свобода, цілодобово мовлять канали

У Росії рівень свободи вище, ніж в Україні. Таку впевненість озвучив віце-спікер Держдуми Росії, лідер ЛДПР Володимир Жириновський в ефірі телеканалу ICTV.

"Всі ми хочемо, щоб була більш-менш вільна преса. Вона вже є сьогодні. І у вас, і у нас", - зазначив він.

При цьому політик уточнив, що "напевно, більше в Росії свободи".

"Там стільки преси, стільки каналів і день, і ніч все це мовить. У вас цілодобово мовлять канали? У нас цілодобово. Тож якщо перерахувати всі газети, всі радіоканали і телеканали, то напевно, загальний вал інформації, опозиційний саме, звичайно, напевно, більше в Росії", - заявив Жириновський.

При цьому російський депутат заявив, що в Україні російська мова і російська культура утискаються.

"За кордоном скрізь розширюється зона впливу російської мови, то в Україні... У Туреччині, в Ірані, в Польщі, в Європі, в Італії скрізь курси російської мови відкриваються. Скрізь черги. Сьогодні в Нью-Йорку російських газет і російського радіо більше, ніж у вас на Україні", - зазначив він.

"Ми скупили 400 тисяч квартир в Болгарії, а в Криму нас практично немає. 3 мільярди ми залишаємо Туреччині за її курорти, могли б залишати Україні. Ви плачете, що не вистачає грошей за газ, так хто вам заважає отримати з Росії гроші за відпочинок в Криму. Що ви там не пускаєте росіян", - сказав лідер ЛДПР.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ