Слухай онлайн
Історія

Знайшли лист Галілео Галілея, у якому він вказав на недоліки Біблії

В Лондоні знайшли лист 1613 року, яким італійський астроном Галілео Галілей обхитрив інквізицію. Для цього вчений пом'якшив свої власні висловлювання.
Лист Галілея знайшли в Лондоні. Автор: Nature.

У попередньому листі вчений назвав деякі положення в Біблії "хибними, помилковими". За цей лист йому загрожували тортурами. В другій версії свого листа він замість слова "помилковий", написав "відмінний від істини". А також зробив інші правки. Про це пише gazeta.ua.

Лист Галілея знайшли в Лондоні

Лист Галілея знайшли в Лондоні. Автор: Nature

Аби впевнитися, що лист дійсно написано Галілеєм, дослідники порівнювали окремі слова в ньому зі схожими словами в інших творах. Листи Галілея того часу добре відомі.

Щоб виправити свою репутацію, Галілей оголосив, що його ім'я хотіли очорнити. Водночас підготував нову версію листа. Новий лист Галілео Галілея і знайшли в архівах Лондонської королівської спілки, пише Nature.

Галілею погрожували тортурами під час процесу 1633 році за думки про те, що Земля рухається навколо Сонця. Після смерті Галілея, переслідування церквою не припинилися. Папа заборонив ховати вченого в сімейному склепі у Флоренції. Його поховали без пам'ятника і без похоронної церемонії в Арчетрі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");