Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

З’явились рахунки, куди можна переказати гроші на пам’ятник Бандері

Народний депутат Анлрій Парубій на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» розмістив реквізити рахунків для переказу пожертв на спорудження пам’ятника Степанові Бандері у Львові.

ОТРИМУВАЧ: Благодійний фонд спорудження пам'ятника Степанові Бандері у Львові
р/р 260010060120 в Укрексімбанку м. Львова; МФО 325718; код Є...ДРПОУ 19340661.
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: пожертва на будівництво пам'ятника.

Нагадаємо, народний депутат від БЮТ Олекса Гудима у своєму емоційному виступі під час народного віче біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові 22 січня офіційно звинуватив львівську пресу в продажності, запевнивши, що львівські ЗМІ «безкоштовно пишуть тільки про владу», натомість не розмістили рахунки для переказу коштів на памтника Бандері.

Однак, звинувачення пана Гудими є безпідставним, адже журналістам, які були присутні 18 січня, на прес-конференції народних депутатів України у Львівському прес-клубі, жодної інформації по реквізитам рахунків не надали, тому журналістам залишалося тільки здогадуватися про їхнє існування. Справді, один із нардепів про це згадував у своєму виступі під час прес-конференції, але конкретно нічого не озвучував, окрім того, журналістам не було роздано жодних роздаткових матеріалів, прес-релізів чи іншої інформації.

На цій же прес-конференції нардепи від Львівщини заявили, що пожертвують на пам’ятник по 5 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ