Слухай онлайн
Cуспільство

Біля львівської школи завалився паркан, якому 55 років

У ніч на сьогодні, 7 лютого, у Львові аварійний паркан школи № 44 не витримав сильного вітру і впав.

Вранці 7 лютого техпрацівники школи №44 Адам та Геннадій прибирали з тротуару решки паркану – збирали розкидану цеглу, виносили металеві конструкції.

«Паркан стоїть з 1956 року. Ставили його на вапняний розчин, без цементу. Його давно визнано аварійним. Вже ходили, фотографували, пообіцяли, що знімуть, але він досі стоїть на місці. Тут взагалі має бути заборонено ходити, це аварійно небезпечно. Ми вже натягували стрічку, але люди розірвали стрічку і стали далі ходити, тож це не вихід. Паркан весь похилився, тож може впасти на голову перехожому у будь-який час. Його весь треба знімати», - наголошує працівник школи пан Адам.

У школі ситуацією вкрай стурбовані.

«Районне управління освіти вже проінформоване про надзвичайну ситуацію, що сталась у школі. Наразі триває нарада, на якій буде вирішено, що робити далі. Я наполягаю на тому, щоб повністю демонтувати паркан, бо він є аварійно небезпечним, але чи погодиться управління освіти виділити гроші для встановлення нового паркану ще невідомо», - говорить директорка школи № 44Людмила Стефанович.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ