Слухай онлайн

Близько 500 мешканців прикордонної зони вже третій день продовжують перекриття українсько-польського кордону на переході „Краковець”

Близько 500 мешканців прикордонної зони вже третій день продовжують перекриття українсько-польського кордону на переході „Краковець”. Дорога міжнародного значення перекрита, крім «живої» стінки, бетонними блоками, дерев’яними колодами і залізною перешкодою висотою 1,5 метра та шириною 5 метрів. Проїзд неможливий в обидва боки: з території України і з території Польщі.
Перед кордоном – за два кілометри від переходу „Краковець” по обидва боки кордону стоїть близько 200 фур. Пікетувальники не пускають з Польщі фури.
Пікет митного переходу „Краковець” триває вночі і вдень, люди вимагають спрощення візової процедури, а також мешканцям прикордонної зони – до 50 кілометрів – можливість безвізового перетину кордону. Пікетувальники також ставлять вимогу запровадити для поляків візовий режим, щоб не було дискримінації. Якщо не буде відповіді на вимоги пікетувальників, вони погрожують заблокувати митні переходи „Рава-Руська” та „Смільниця”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ