Слухай онлайн
Політика

У Львові «енкаведисти» роздавали повістки в прокуратуру

Активісти Львівської «Батьківщини», одягнуті у форму співробітників НКВД, роздавали на вулицях Львова символічні «повістки» у прокуратуру, повідомила прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Серед звинувачень, які пред’явлено перехожим, зазначено: «Ви вважаєте Степана Бандеру Героєм України», «Ви хочете дешевого газу», «Ви вимагаєте обіцяну Януковичем мінімальну пенсію 1200 грн.», «Ви хочете податкових канікул для малого та середнього бізнесу», «Ви відмовляєтесь давати хабарі чиновникам».

На зворотному боці «повістки» вказано прізвища політиків, проти яких влада розпочала терор, пред’явивши абсурдні звинувачення. Це насамперед Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, Ігор Діденко, Олексій Макаренко, Богдан Данилишин та ін.

У «Батьківщині» закликають львів’ян інформувати про будь-які випадки тиску і переслідувань з боку влади за телефоном «гарячої» лінії партії 032 242 13 89, що вказаний у «повістці».

«В такий спосіб ми вирішили привернути увагу до проблеми, яка надзвичайно сильно сьогодні хвилює суспільство – це кримінальні переслідування відомих політиків-опозиціонерів. Фактично сьогодні будь-хто може опинитись на їхньому місці», - пояснив ідею акції голова Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик.

Він закликав людей не мовчати і повідомляти про усі спроби тиску. «Є приклад ректора УКУ о. Бориса Гудзяка, відомої письменниці Марії Матіос. Ось чого найбільше боїться нинішня влада – сильних та сміливих особистостей. Якщо ми доведемо їм, що не боїмось і не мовчимо – у них нічого не вийде. Лише так ми втримаємо демократію», - сказав Роман Ілик.

За словами Романа Ілика, такі акції активісти «Батьківщини» проведуть у всіх районах Львівщині. «Люди реагують абсолютно адекватно, говорять лише про одне – що потрібно боротись із цією владою, бо терпіння уже на межі», - сказав Роман Ілик.

Як повідомив кореспондент Гал-інфо з місця події, перехожі не однаково реагували на вручення «повісток». Було навіть кілька погроз «роздавальникам»: «Йшли би ви звідси , бо в такій формі й по морді не довго заробити!». Дехто написи й псевдо-виклики сприймав з посмішкою.

«Ото прокуратура завтра здивується, коли до неї черга з тих , кому вручили повістки, вибудується, і 90 відсотків людей будуть знати, за що їх туди викликали», – прокоментував флеш-моб один з глядачів.

Фото - Михайло Дашкович

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ