Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Львові обрали найкращі плакати з безпеки дорожнього руху

1/3
У Львові визначено переможців відкритого міського конкурсу з розробки плакатів для рекламно-інформаційних кампаній в рамках реалізації пілотного проекту з безпеки дорожнього руху, - повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

За підсумками проведення міського відкритого конкурсу з розробки плакатів для рекламно-інформаційних кампаній з питань безпеки дорожнього руху, зокрема -обмеження швидкості та використання ременів безпеки, у рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012™ у м. Львові, було визначено плакати-переможці для обох кампаній.

 

За результатами засідання журі конкурсу для кампанії з перевищення швидкості, було вибрано роботу № 26, автором якої є професійний дизайнер Іван Гамаль. На плакаті на чорному фоні зображений  спідометр, навколо якого – пішоходи. Чим більша швидкість на спідометрі, тим розмитіше видно силуети пішоходів. 

 

Оскільки голоси журі розділилися майже порівну щодо плакатів для кампанії з використання ременів безпеки, то  було визначено дві роботи-переможці - Івана Гамаля та Роксолани Баран, студентки інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка».

 

Як повідомила координатор проекту, головний спеціаліст департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради, Оксана Романуха, незабаром у Львівській міській раді відбудеться експозиція всіх робіт, яка триватиме до 1 травня. Першою стартуватиме кампанія із перевищення швидкості і триватиме протягом травня, у липні – розпочнеться кампанія з використання ременів безпеки

 

Переможців конкурсу буде нагороджено 16 квітня грошовими відзнаками у розмірі 10 000 та по 5 000 грн.

 

На конкурс було подано 43 роботи. До складу журі увійшли: представники проекту «ТЄМ-Т», служби автомобільних доріг України, ДАІ, Спілки дизайнерів України, викладачів профільних навчальних закладів Львова та працівників органів місцевого самоврядування.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ