Слухай онлайн

Новий термінал львівського аеропорту підготували до зими

На новому терміналі міжнародного аеропорту «Львів» завершилась підготовка до зимового періоду. Зокрема, над основною частиною споруди було закінчено монтаж даху та фасадних систем, а також встановлене тимчасове теплопостачання. Це дає змогу продовжити роботу всередині терміналу у холодну пору року, повідомили дирекції з будівництва об’єктів Євро-2012 у Львові.

Основним завданням у цей період буде прокладання інженерних мереж. Уже сьогодні на об’єкті триває монтаж труб для системи постійного теплозабезпечення та ведуться роботи для встановлення електричних та слабострумних мереж. Впродовж зими планується проводити влаштування систем вентиляції, каналізації та водопостачання. Також будуть зведені внутрішні цегляні перегородки та розпочнуться оздоблювальні роботи.

Водночас, на реконструкції злітно-посадкової смуги у зимовий період буде відбуватися заготівля матеріалів. За сприятливих погодніх умов зможуть проводитися деякі земляні роботи. На сьогодні переважно завершено влаштування основи для верхнього покриття на двох перонах та продовженій ділянці злітно-посадкової смуги. Бетонні роботи відновляться навесні.

areny.lviv.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...