Слухай онлайн
Історія

У Єгипті "чорні археологи" виявили невідому раніше стародавню гробницю

В районі єгипетського комплексу пірамід Гізи «чорні археологи» знайшли невідому стародавню гробницю

Про це повідомляє Politeka з посиланням на rambler.ru.

Передбачається, що вона може мати відношення до що знаходиться неподалік піраміді Хеопса

Незаконні розкопки зловмисники проводили ночами всередині приватного житлового будинку, який розташовувався в 30 метрах від піраміди Хеопса. З будівлі «чорні археологи» зробили лаз, що веде до довгого коридору і вирубаних у камені залах.

В одному з даних залів знаходилися чоловічі кам’яні статуї з пошкодженими головами і древній керамічну посудину. Вчені, оглянувши артефакти, вирішили, що гробниця може ставитися приблизно до 2504-2347 років до нашої ери (п’ята династія фараонів). Експерти вважають, що знахідка може бути пов’язана з іншими гробницями катакомбами.

Колишній міністр у справах старожитностей Єгипту і археолог Захі Хавас розповів, що під житловим кварталом в районі знахідки можуть перебувати інші стародавні гробниці і споруди, однак через щільну забудову будинками вчені не можуть вести розкопки на цій території.

Строго заборонено це робити і самим жителям приватних будинків в цьому районі. Порушили заборону зловмисники в даний час затримані поліцією.

На стінах піраміди Хеопса виявили малюнки, наявність які неможливо пояснити.

Можливо, єгиптяни вже тоді намагалися втілити в життя сучасні технології.

Ентузіасти, коли переглядали знімки інтер’єру піраміди Хеопса, побачили цікаві наскельні малюнки, які ховалися серед ієрогліфів. На стінах чітко простежувалися контури вертольота, підводного човна і танка.

Першовідкривачі не можуть точно сказати, що зобразили стародавні художники – існуючі в той час механізми або начерки ведуться розробок. Деякі впевнені, що зодчі просто нанесли на стіни візерунки об’єктів, які побачили у представників інших цивілізацій. Інші ж стверджують, що «танк», «вертоліт» і «субмарина» – це всього лише оптична ілюзія: ентузіасти розглянули те, що хотіли побачити.

Ще повідомлялося, що вчені виявили гігантські пустоти в піраміді Хеопса.

Також нагадаємо, що археологи зробили сенсаційну знахідку, вивчаючи уламки корабля, затонулого кілька століть назад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");