Notice: Undefined index: volyn in /home/galinfo/web/galinfo.com.ua/public_html/lib/custom/mo_news_func.php on line 97
Новини Європи: За скільки на аукціонах продають труси і картини Гітлера
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Волинь

За скільки на аукціонах продають труси і картини Гітлера

Картину німецького фюрера придбали за 75 євроцентів, а музею віддали зовсім безкоштовно. Його труси коштують в 7500 разів дорожче. Художника Гітлера зовсім не цінують навіть після смерті – повідомляє WAS

Інститут документації війни в Нідерландах отримав листівку з минулого — молодий Адольф Гітлер намалював цю акварель на початку 20 століття. Дарувальниця відмовилася назвати своє ім'я. Вона розповіла, що її батько купив картинку на блошиному ринку за 75 євроцентів. Тільки вдома він помітив підпис — A. Hitler. Дочка покупця не захотіла тримати листівку у себе і спробувала продати, але отримала відмову на всіх аукціонах, куди зверталася.

Співробітники інституту підтвердили оригінальність роботи. У час, коли вона була створена, Гітлер жив у Відні і заробляв, малюючи акварелі. На листівці зображена віденська вулиця.

Кілька місяців тому на аукціоні в США лляні труси Гітлера було продано за €5673. У 1938 році він забув свої «парашути» (99 сантиметрів в обхваті) в готелі Відня. Покупець зберіг анонімність, тому ми не дізнаємось, чи підійшов йому розмір.

WAS

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ