У вересні 2019 року експедиція Інституту археології НАН України під керівництвом старшого наукового співробітника відділу давньоруської та середньовічної археології к.і.н. Андрія Петраускаса провела розвідкові роботи на городищі у с. Литовеж Іваничівського району Волинської області.
Про це йдеться у повідомленні на сайті Інститут археології НАН України
Пам’ятка пов’язується, вірогідно, з давньоруським Всеволожем (Волинським) та з одноіменним середньовічним містом. Городище дуже пошкоджене водною ерозією – його західна частина розмивається р. Зхідний Буг. Наявність кількох ділянок укріплень вказує на те, що пам’ятка мала складне планування. З метою встановлення системи планування, зовнішнього вигляду укріплень та послідовності їх спорудження був розрізаний зовнішній вал городища у його північній частині, у районі розміщення нині зруйнованої церкви Параскеви П’ятниці.
Розріз валу проведений траншеєю довжиною 15 м при ширині 1 м. Встановлено, що вал не містив внутрішніх дерев’яних конструкцій і був насипаний у пізньосередньовічний період. У траншеї також зафіксовані сліди поховань. Виявлений археологічний матеріал датується XIV – XX століттями. Це фрагменти кераміки та металеві побутові предмети.
Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, на Полтавщині, на місці майбутньої дороги поряд з Кобеляками археологи Науково-дослідний центр "Рятівна археологічна служба" виявили поховання скіфського часу.