Notice: Undefined index: volyn in /home/galinfo/web/galinfo.com.ua/public_html/lib/custom/mo_news_func.php on line 97
Новини Світу: Археологи знайшли стародавнє забуте місто в Ефіопії
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Волинь

Археологи знайшли стародавнє забуте місто в Ефіопії

На сході Ефіопії британські археологи виявили забуте місто Харла, побудоване у Х столітті до нашої ери. Виявлені артефакти в місті були привезені в місто з Мадагаскару, Мальдівських островів, із Ємену і Китаю

Руїни знайденої мечеті

Як повідомляє ВВС, всередині міста виявлено мечеть XII століття. Професор Тімоті Інсолл із Ексетерського університету в Британії розповів, що місто Харла було регіональним ремісничим і торговельним центром. За його словами, ремісники міста спеціалізувалися на виготовленні біжутерії та ювелірних виробів.

Населення Харли було змішаним і складалося з іноземців і місцевих, які вели торгівлю з іншими країнами регіону Червоного моря, Індійського океану і, можливо, навіть Аравійської затоки. Виявлені артефакти були привезені в місто з Мадагаскару, Мальдівських островів, із Ємену і Китаю.

«Це відкриття перевертає наше уявлення про торгівлю в цій забутій археологами частині Ефіопії», - зазначив професор Інсолл.

Археологи мають намір провести аналіз приблизно 300 тіл із місцевого кладовища, аби дізнатися, що їли в давнину люди. Розкопки продовжаться наступного року.

Главком

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ