Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Дрогобицька громада втратила на війні ще одного Героя

Напередодні Великодня Дрогобицька громада отримала скорботну новину про загибель Юрія Ільківа – воїн поліг, захищаючи рідну країну від ворога.

Юрій народився 18 жовтня 1970 року. Проживав у селі Раневичі Дрогобицького району. Навчався спершу у ЗОШ №15, згодом – у ЗОШ №5 м. Дрогобич.

У 1988 році закінчив Стрийське профтехучилище за спеціальністю – помічник машиніста тепловоза. У 2004 році закінчив Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка Лазаряна, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.

У 2007 році вступив до комп’ютерної академії «ШАГ» на спеціальність комп’ютерна графіка та дизайн.

У 2014 році був учасником Революції Гідності. В період з 15 липня 2015 року до 8 липня 2016 року був учасником АТО та захищав Україну на Бахмутському напрямку фронту. Мав звання молодшого сержанта-гранатометника.

Під час повномасштабного вторгнення ворога на терени України Юрій знову повернувся до лав Збройних Сил України та стояв на захисті рідної землі у складі 24 бригади імені Короля Данила, вч А0998.

Ще з 7 березня 2022 року Юрій вважався безвісти зниклим. Рідні довго очікували та не втрачали надії. Та 19 квітня 2024 року стало відомо, що воїн загинув.

З рідних полеглого залишились мама, дружина, двоє дітей та сестра.

Попередньо прибуття конвою з тілом загиблого захисника очікується у понеділок, 6 травня.

Вічна пам’ять Герою!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ