Слухай онлайн
Кримінал

Генпрокуратура викликає двох співробітників НАБУ для вручення підозри

Генеральною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно співробітників НАБУ О. Сербіна та Д.Замотаєва. Про це повідомляє 3 травня на своїй сторінці у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Вказані особи підозрюються у незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з погрозами застосування фізичного насильства та у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч.3 ст. 289, ч.2 ст.365 КК України.

У період часу з 21.03.2019 по 26.04.2019 підозрювані О.Сербін та Д.Замотаєв викликалися (повістками) до ГПУ для вручення підозри, оголошення про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів кримінального провадження.

Однак виклики ГПУ ігнорувалися і підозрювані не з'являлися.

Підозрювані О.Сербін та Д.Замотаєв викликаються для вручення підозри, оголошення про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів кримінального провадження 03.05.2019 до Генпрокуратури за адресою: вул. Різницька, 13/15.

Одночасно, слідчими центрального апарату ДБР за погодження прокурора скеровано клопотання до суду про привід підозрюваних Сербіна та Замотаєва до ГПУ для вручення підозри, оголошення про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів кримінального провадження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");