Слухай онлайн
Війна на Донбасі

На кордоні з Росією зафіксували два похоронні фургони, - ОБСЄ

Спостережна місія ОБСЄ заявляє, що зафіксувала на українсько-російському кордоні два похоронні фургони, один з яких мав напис "Ритуальні послуги "Харон". Про це повідомляє місія у своєму тижневому звіті, - Еспресо.

Зазначається, що перший похоронний фургон з реєстрацією в Російській Федерації, перетнув кордон з України в Російську Федерацію 7 березня о 8:47, а другий - перетнув кордон з РФ в Україну 9 березня о 14:32. Цей фургон мав напис "Ритуальні послуги "Харон".

Повідомляється, що 11 березня о 8:38 на прикордонний пункт пропуску заїхала «швидка» (типу УАЗ) з Російської Федерації з включеними синіми фарами. Транспортний засіб мав російські реєстраційні номери та перебував певний час всередині зони митного контролю.

Спостерігачі не мали можливості спостерігати за ситуацією в тому місці. «Швидка» повернула назад вглиб території РФ о 8:52. В середині транспортного засобу перебувало троє медиків та жінка у цивільному одязі.

Крім того, за звітний період зафіксовано 94 особи у військовій формі, які перетинали кордон в обох напрямках. З них 45 прямували в РФ, а 49 - в Україну.

Еспресо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...