Слухай онлайн
Кримінал

Ореста Фурдичка засудили до 8 років позбавлення волі

Як повідомили в пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, ексдиректора Інституту Агроекології та природокористування НААН України Ореста Фурдичка засуджено до 8 років позбавлення волі
Орест Фурдичко

30 липня 2021 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок, яким колишнього директора Інституту агроекології та природокористування НААН України визнано винуватим у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за виділення під будівництво земельних ділянок, що належать Інституту.

Як вже повідомлялось, директора Інституту було затримано у грудні 2017 року неподалік від його місця роботи, одразу після одержання ним першої частини неправомірної вигоди – 300 тис. доларів США. Загалом сума неправомірної вигоди сягала 500 тис. доларів США.

Суд, зваживши на докази, що були зібрані в рамках досудового розслідування детективами #НАБУ та прокурорами #САП, визнав ексдиректора Інституту винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками, строком на 3 роки та конфіскацією майна.

Зауважимо, що вирок Вищого антикорупційного суду може бути оскаржений впродовж 30 днів з моменту його проголошення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ