Слухай онлайн
Кримінал

Під час перевірки пасажирського поїзда «Москва-Київ» виявили нелегалів

На Сумщині прикордонники перервали іноземцям «культурну подорож». Про це сьогодні, 7 лютого, повідомили Гал-інфо у прес-службі Державної прикордонної служби України.
Фото ДПСУ

Прикордонники Сумського загону продовжують вживати комплекс системних заходів щодо протидії незаконній міграції через державний кордон України.

Днями в пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» співробітники Держприкордонслужби викрили можливий канал нелегальної міграції з Росії до країн Євросоюзу.

Під час перевірки пасажирського поїзда «Москва-Київ» прикордонники виявили чотирьох громадян Індії, які їхали в Україну з культурною метою на запрошення однієї з іноземних неурядових організацій.

За результатами проведення контролю другої лінії прикордонники встановили, що вони при клопотанні про в’їзд в Україну подали про себе завідомо неправдиві відомості.

Наразі усім чотирьом громадянам Індії відмовлено у пропуску через державний кордон України та встановленим порядком повернуто на територію Росії.

Крім того, оперативними співробітниками Сумського прикордонного загону виявлені можливі факти порушення чинного законодавства з боку керівника вищезазначеної іноземної неурядової організації, який не вжив заходів щодо своєчасного виїзду з території України після закінчення терміну дії візи чотирма громадянами Індії, які раніше прибули на запрошення цієї ж організації.

Про виявлені факти повідомлено Державну міграційну службу України для вжиття визначених законодавством заходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ