Слухай онлайн
Кримінал

Суд у Чернігові виправив по батькові Гримчака в ухвалі про його арешт

Деснянський суд Чернігова у справі заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака ухвалив рішення виправити по-батькові підозрюваного з ʺМихайловичʺ на ʺМиколайовичʺ в ухвалі про запобіжний захід та вказати правильні ініціали його адвоката Тетяни Матяш.

Відповідне рішення від 17 серпня юристка опублікувала на своїй сторінці у Facebook, - передає Радіо Свобода.

Згідно з документом, сторона захисту наполягала на тому, що ухвала, про яку йдеться, ʺстосується іншої особиʺ, тож потрібно не виправляти щось у цьому тексті, а виносити нове рішення, а тим часом звільнити з-під варти Юрія Гримчака, про якого не йдеться у справі, та суд постановив залишити рішення про арешт з можливістю застави чинним.

Юрія Гримчака та брата його дружини Ігоря Овдієнка затримали 14 серпня ввечері у справі про вимагання 1,1 мільйона доларів хабарів за нібито сприяння в ухвалені рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави. Затримані наразі перебувають в ІТТ. Перед затриманням вдома у заступника міністра пройшов обшук. Їм інкримінують злочин, передбачений статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

15 серпня Юрію Гримчаку та Ігорю Овдієнку оголосили підозру. За версією слідства, ʺбралися кошти на погодження проєктів будівництва та реконструкції будівель та спорудʺ і ʺвирішення цивільного позову у Верховному судіʺ.

16 серпня Деснянський суд Чернігова обрав Гримчакові запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці з можливістю застави у 6 мільйонів гривень.

Нагадаємо також, що 17 серпня суд взяв під варту, затриманого разом із Гримчаком, Овдієнка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");