Слухай онлайн
Кримінал

Торік на Львівщині затримали 8 організованих злочинних угруповань

Упродовж 2015 року слідчі підрозділи правоохоронних органів області зареєстрували 8 кримінальних проваджень стосовно 30 осіб, які вчинили злочини у складі організованих угруповань, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, 5 кримінальних проваджень зареєстровано спецпідрозділом УБОЗ ГУМВСУ у Львівській області, 1 –УСБУ у Львівській області, 1 – УБНОН та 1 – УКР ГУ МВСУ у Львівській області.

У всіх вказаних кримінальних провадженнях досудове розслідування завершено, а обвинувальні акти скеровані до суду. Серед них 3 обвинувальних акти- стосовно організованих груп з корумпованими зв’язками. Ще у 5 кримінальних провадженнях члени ОЗГ обвинувачені в скоєнні крадіжок з офісних приміщень на суму 1,6 млн грн, у незаконному заволодінні коштами вкладників кредитних спілок на загальну суму 3,5 млн грн, у виготовленні та збуті наркотичних засобів, а також у вчиненні на території Львівської області грабежів, розбійних нападів та заволодінні майном потерпілих на загальну суму понад півмільйона гривень.

Сума збитків, завдана вищевказаними кримінальними правопорушеннями, становить понад 13 млн 650 тис грн. Із вказаної суми коштів майже 7,5 млн грн відшкодовано під час досудового розслідування. Крім того, на майно злочинців накладено арештів на 7 млн 907 тис грн, також вилучено у них майна на 3 млн 720 тис грн., у тому числі майже 1,6 млн грн. готівки. Ще на 10,8 млн грн пред’явлено цивільні позови.

Зазначимо, що завдяки вжитим прокуратурою Львівської області заходам щодо активізації слідчими та оперативними підрозділами розшуку громадян, які ухилялись від органів досудового розслідування, встановлено місцезнаходження 5 осіб, які вчинили злочини, перебуваючи у складі організованих груп та злочинних організацій.

За наслідками судового розгляду вже постановлено рішення у 4 кримінальних провадженнях та 3 кримінальних справах щодо 16 членів організованих угруповань. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ