Слухай онлайн
Кримінал

У київському хостелі виявили майже 100 мігрантів

В київському хостелі затримали майже 100 мігрантів. Серед 98 осіб, які були затриманні, 32 перебували на території України абсолютно незаконно. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Facebook.

"Закарпатським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НПУ було встановлено, що затримані на кордоні України мігранти зі Шрі-Ланки, які намагалися потрапити до Західної Європи, тривалий час проживали у Києві. В одному з хостелів, поблизу одного зі столичних ринків, залишилося проживати ще майже 70 їхніх співвітчизників", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці провели відпрацювання території біля ринка «Троєщина». Місце розташування згаданого хостелу правоохоронці встановили.

У приміщенні, яке знаходиться на території автогаражного кооперативу, було виявлено 98 осіб, всі вони – іноземці. Мігрантів доставили до Деснянського управління столичної поліції для встановлення особистих даних, наявності документів, а також – каналу потрапляння до України та осіб, які їм у цьому сприяли.

У 32 доставлених не виявили жодних документів, які б давали право на проживання в Україні. Це уродженці: Азербайджану, Бангладеш, Таджикистану, Узбекистану, Росії. Встановлено, що всі вони потрапили до Києва з Російської Федерації в обхід офіційних пунктів пропуску через державний кордон України. За таку «мандрівку» кожен з нелегалів сплачував від 3 до 5 тисяч доларів США своїм землякам, які сприяли їм у незаконному переміщенні.

Наразі вирішується питання щодо притягнення порушників-іноземців до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та готуються необхідні документи для депортації «гостей».

Правоохоронцями проводяться заходи, направлені на встановлення причетності до нелегального бізнесу працівників правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...