Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

У росії забракне сил, щоб повністю захопити Донецьку та Луганську області,― Буданов

Армія держави-агресора росії зараз налічує 510 000 військовослужбовців в Україні та навколо неї. Щомісяця москва здатна вербувати до окупаційного війська близько 30 000 новобранців.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов у розмові з журналістами The Wall Street Journal.

За його словами, після виходу українських сил з Авдіївки ситуація на фронті залишається складною, однак у ворога також є проблеми  ― росіяни витрачають більше боєприпасів, ніж можуть виготовити, а більшість поставлених торік у війська танків ― старі.

Кирило Буданов додав, що російська професійна армія була значною мірою знищена в перший рік вторгнення, і тепер ворог кидає в бій непідготовлених призовників.

Повна окупація Донецької та Луганської областей залишається пріоритетною метою російських військ у 2024 році, але досягти її вони навряд чи зможуть. 

“У них не вистачить сил”, ― сказав Кирило Буданов.

Коментуючи подальше виснаження держави-агресора та підготовку до контрудару по ослабленій росії у 2025-му шеф української розвідки акцентував на важливості подальшої підтримки держав-партнерів.

“Чи будуть вони [партнери] готові забезпечити нас поставками на весь рік, поки ми готуємося, чи ні? Це цікаве питання”, – заявив Кирило Буданов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ