Слухай онлайн
Історія

У Соборі Внебовзяття Пресвятої Діви Марії презентують виставку "Репресована духовність"

В рамках проєкту "Репресована духовність", пройде відкрита виставка з презентацією результатів першого циклу проєкту, присвяченого репресіям проти Римсько-Католицької Церкви.

У подальшому виставка демонструватиметься в містах України та в кількох містах Республіки Польща за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Одесі.

Метою виставки є інформування світового та українського співтовариства про переслідування комуністичною владою священнослужителів, боротьбу з релігійними організаціями та репресіями проти віруючих в період з 1920 до 1939 року на території Одеської області.

Духовенство, як і інші верстви українського населення, пройшло через терор і репресії, коли радянська влада фізично винищувала та змушувала Церкву піти у підпілля на довгі роки.

На виставці серед запрошених представників громадських та релігійних організацій також будуть присутні представники профільних управлінь та відомств Львівської міської ради та депутати.

Відтак, 10 вересня у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької церкви в Україні (м. Львів, пл. Катедральна, 1) відбудеться презентація результатів першого циклу проєкту, присвяченого репресіям проти Римсько-католицької Церкви.

Час проведення: 16.30 год.

Організатор: Громадська організація «Україна – це Я». Співорганізатор: Львівська Архідієцезія Римсько-Католицької Церкви. За підтримкою: Konsulat Generalny RP w Odessie.

Контакти: Олександр Чернега, керівник громадської організації «Україна – це я», +38 0674269194.

Джерело: сайт Львівської Архідієцезії РКЦ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ