Слухай онлайн
Кримінал

В Одесі ліквідували конвертцентр з оборотом 100 млн гривень

фото - пресслужба СБУ
фото - пресслужба СБУ
фото - пресслужба СБУ
фото - пресслужба СБУ
фото - пресслужба СБУ
фото - пресслужба СБУ
фото - пресслужба СБУ
фото - пресслужба СБУ
1/4
Співробітники Служби безпеки України (СБУ) ліквідували в Одесі незаконну діяльність міжрегіонального "центру мінімізації платежів до бюджету". Він надавав послуги з ухилення від сплати податків на сотні мільйонів гривень.

Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

У ході слідства було встановлено, що організатори конвертцентру використовували реквізити комерційних структур з ознаками фіктивності, зареєстрованими на підставних осіб. Центр надавав послуги десяткам найбільших агропромислових підприємств України.

На замовлення клієнтів власники конвертаційного центру проводили фіктивні безтоварні операції, що дозволяло мінімізувати податкові платежі до державного бюджету. За попередніми даними, збиток тільки по несплаті ПДВ перевищив 100 млн гривень. Точна сума завданих державі збитків встановлюється.

Правоохоронці провели 11 обшуків в Одеській, Харківській, Херсонській областях та у директора фіктивного підприємства в Київській області. Була вилучена комп'ютерна техніка, печатки підконтрольних підприємств, первинна бухгалтерська документація і чорнові записи організаторів злочинного бізнесу.

Слідчі дії тривають. Планується оголошення про підозру організаторам конвертаційного центру та керівникам підприємств.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ