У ніч на 21 лютого 2024 року окупанти атакували зенітною керованою ракетою С-300 (ростовська обл.), керованою авіаційною ракетою Х-59 (бєлгородська обл.), 4 крилатими ракетами Х-22 (ростовська обл.) та 19 ударними безпілотниками типу «Shahed» (приморсько-ахтарськ – рф.). Про це інформує Командування Повітряних сил ЗСУ.
В результаті бойової роботи знищено керовану авіаційну ракету Х-59 на Полтавщині та 13 із 19 «шахедів» у межах Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей. Частина із шести не уражених ворожих БпЛА – не досягла своїх цілей.
До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ